U.Sport

First Ukrainian sport think-tank

New post

Posts

image

#governance

Ukraine Recovery Conference

Сьогодні стартувала UkraineRecover Conference у Лугано (Швейцарія). U.Sport долучились до напрацювання експертних рекомендації до Національного плану відновлення України, що були напрацьовані в рамках проекту Реанімаційний Пакет Реформ - РПР. Вперше спорт з‘явився, як окремий напрямок держаної політики, який потребує системних змін. Документ поділений на чотири частини: Аналіз існуючої ситуації в галузі Розділ 1. Рекомендації громадянського суспільства щодо дій влади під час війни Розділ 2. Рекомендації щодо відновлення України після війни Рекомендації щодо розвитку України в стратегічній перспективі до 2030 року.

July 13, 2022
image

#EU

European Sport Forum

U.Sport visited the largest European sport conference

June 3, 2022
image

Club system

Як перетворити $1 на $15

Чи може фізична активність українців позитивно впливати на економіку України та що для цього необхідно зробити? Результати першого національного економічного дослідження в спорті, позитивно відповідає на це питання, а запропонований план конкретних дій створює перспективи зростання якості життя українців на тлі збільшення національного ВВП. Незалежні аналітичні центри U.Sport та Український Інститут Майбутього, у співпраці з Big City Lab і Асоціацією спортивного девелопменту провели дослідження, результати якого підтверджують ефективність масового спорту і регулярної фізичної активності, як інструменту, що здатний подовжити тривалість якісного життя українців, знизити витрати на медицину, значно збільшити ВВП України та навіть рівень пенсій у майбутньому.

February 20, 2022
image

Медалі України на попередніх Олімпійських Іграх

На 7 зимових Олімпійських іграх українські спортсмени здобули лише 8 медалей. Напередодні Олімпіади в Пекіні, яка стартує менш ніж через місяць - 04 лютого, представляємо до вашої уваги коротку статистику результатів та прогноз виступу української збірної. Вперше Україна взяла участь у зимових Олімпійських іграх у 1994 році у норвезькому Ліллехаммері. Всього за 7 Олімпіад з 1994 по 2018 рік було завойовано 8 медалей, у тому числі: 🥇 Золотих - 3 🥈 Срібних - 1 🥉 Бронзових - 4 У середньому на зимовій Олімпіаді українські спортсмени виборюють 1 медаль.

January 12, 2022
image

Бюджет Мінмолодьспорту 2022

Бюджет Міністерства молоді та спорту України у 2022 році становитиме 8.23 ​​млрд грн. Державні витрати на спорт збільшаться порівняно з 2021 роком на 6%. Операційні витрати заплановані у розмірі 7.3 млрд грн, 0.94 млрд грн – субвенції місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури та виконання програми «Активні парки – локації здорової України». Основні статті видатків Міністерства молоді та спорту у 2022 році: 🔵 Управління Мінспорту – 109 млн. грн. 🔵 Наукова діяльність – 16 млн грн 🔵 Молодіжна політика – 125 млн грн 🔵 Розвиток спорту серед людей з інвалідністю – 1.

January 10, 2022

About Us

U.Sport is an independent think-tank, devoted to studying and deep analysis of sport governance sector.

What we do

analytics

Аналітика

We study and analyze international experience in sport governance. Conducting own research and independent analytics in sports sector. Bringing academy research into policy making.

strategy

Розробка стратегій

We develop and design strategies. Promoting evidence based approach in designing policies and strategies on all levels.

communication

Комунікація

Communicating sector news. Sharing our expertize through consulting and blog posts. Updating our library with research and books for the next generation of sport government officials.

Team

Partners

Follow us for more